Poprvé na okruh?

Je to skutečně jednoduché! Online registrace ti zabere jen pár minut a v den akce tě tvým prvním okruhovým dnem provede náš tým.

Co jsou trackdays

Volné jízdy na závodním okruhu pro silniční i závodní auta. Nemusíš se ale bát žádné divočiny. Naše akce mají jasně stanová bezpečnostní pravidla.

Proč jet s námi?

Můžeš se spolehnout na zkušený tým, minimální provoz na trati, největší výběr termínů po celý rok a hlavně přátelskou atmosféru nadšených řidičů.

Miluješ rychlá auta a sportovní jízdu? Nikdy jsi ale nebyl na závodním okruhu a nevíš, co od toho čekat? Zkoukni video nahoře a projdi si tuto stránku. Slouží jako tvoje vstupní brána a rozcestník ke všem důležitým informacím. Pokud si ani po jejím přečtení nebudeš něčím jist, neváhej nás kontaktovat napřímo!

Závodní okruhy jsou nejlepším místem pro sportovní svezení. Jednosměrný provoz s minimem aut, bezpečné únikové zóny, kvalitní asfalt, emotivní atmosféra s vůní motorsportu a hlavně přátelská parta nadšených řidičů sportovních aut. Takzvané okruhové dny nebo-li trackdays, ale nejsou jen o volném ježdění. Pod dohledem našich zkušených instruktorů můžeš vyladit své dovednosti za volantem nebo se naučit, jak přistupovat k technice auta při sportovním použití. Připrav se na spoustu nových zkušeností a nezapomenutelných zážitků!

Máš s okruhovým ježděním nulové zkušenosti? Vůbec nevadí! Je to jednoduché a není potřeba se ničeho bát.

Poprvé na závodním okruhu?

Máš s okruhovým ježděním nulové zkušenosti? Vůbec nevadí! Je to jednoduché a není potřeba se ničeho bát. S výběrem správného okruhu pro tebe a tvé auto ti rádi poradíme. Stačí jen zvolit termín a zaregistrovat se online v našem shopu. Několik dnů před akcí ti do emailu dorazí informace ke konkrétní akci a před samotnými jízdami probíhá v hlavním boxu rozprava řidičů, kde si zopakuješ vše potřebné. Spoustu užitečných informací si můžeš přečíst také na našem blogu.

Při první návštěvě závodního okruhu nebo pro zlepšení řidičských dovedností si můžeš rezervovat instruktora pro individuální výuku. Mnohem rychleji pochopíš ideální okruhovou stopu, dostaneš více jistoty při ovládání auta a hlavně bezpečně poznáš své limity.

Chceš zkusit jízdu na závodním okruhu, ale bojíš se o své auto? Při správném zacházení, které ti vysvětlí náš tým není potřeba pochybovat o výdrži techniky. Stačí dodržovat několik základních pravidel a skvělou zábavu si užiješ i v méně výkonném autě! Pokud chceš zkusit něco nového nebo zažít okruhově upravené auto, můžeš si vybrat z naší nabídky půjčovny a zážitkových jízd.

Naše trackdays jsou koncipovaný tak, aby si je užili úplní začátečníci pod dohledem našeho týmu, ale i zkušení profíci.

Co jsou trackdays?

Trackdays nebo-li takzvané okruhové dny jsou volné jízdy na závodním okruhu. Princip je velmi jednoduchý. Ráno přijedeš na parkoviště v areálu závodního okruhu, kde je dostatek místa pro parkování a v označeném boxu si vyzvedneš samolepku na čelní sklo, která slouží pro vjezd na trať. Ano, je to takto snadné, protože veškerá administrativa již proběhla online. Bezpečnostní pravidla a důležité informace si navíc zopakuješ před samotnými jízdami během povinné rozpravy s našimi instruktory. Po rozpravě nasedneš do auta a už se jen bavíš a zlepšuje své řidičské dovednosti.

Naše trackdays jsou koncipovaný tak, aby si je užili úplní začátečníci pod dohledem našeho týmu, ale i zkušení profíci. Vůbec se jako nováček nemusíš cítit nepatřičně, nebo že budeš někomu překážet. Díky striktnímu limitu účastníků si své místo na trati najde opravdu každý. Nemusíš se tedy stresovat velkým provozem nebo čekáním na parkovišti, protože na tebe nevyšel volný slot. Jednoduše na trať najedeš, kdy chceš a stejně tak sjedeš zpět do boxů. Takzvaný open pitlane neboli volná boxová ulička umožňující takto bezstarostný provoz je na všech našich trackdays.

 

Jak se mohu přihlásit?

Je to opravdu snadné. Stačí navštívit náš online shop s nabitým kalendářem. Každý rok nabízíme několik desítek akcí na závodních okruzích po celé Evropě. Primárně se ale soustředíme na české okruhy jako Automotodrom Brno, Autodrom Most a Autodrom Sosnová u České Lípy. Každý závodní okruh je totiž něčím specifický a méně či více vhodný pro konkrétní modely aut. Pokud si tedy nejsi jistý výběrem, neváhej se obrátit na náš tým, který ti velmi rád poradí.

Většina našich trackdays má celodenní formát, ale je možné koupit i dostupnější půldenní vstupenky. Jízdu na okruhu si tak můžeš užívat celý den s polední pauzou a cateringem nebo jen dopoledne či odpoledne. Na našem shopu vždy vidíš počet volných míst pro jednotlivé termíny. S nákupem vstupenek ale dlouho neváhej. Málokdy se povede, že se najdou volná místa jen několik dnů před akcí!

Stavíme na svých dlouholetých zkušenostech z automotive prostředí.

Proč jet s corners.cz?

Trackdays nebo také volných jízd na závodních okruzích pořádaných přímo autodromy je celá řada. U nás v corners.cz máme však nastavená jasná pravidla pro maximální bezpečnost a zábavu za volantem. Stavíme na svých dlouholetých zkušenostech z automotive prostředí. Náš tým je sestaven nejen z nadšených řidičů, ale i kvalifikovaných instruktorů, testovacích řidičů a specialistů na bezpečnost za volantem.

Naše trackdays mají striktní pravidla, která když účastník nedodržuje, tak okamžitě končí! Celodenní letní termíny na velkých závodních okruzích, jako například Brno nebo Salzburgring mají profesionální traťové zabezpečení podobné tomu, jaké je při testování závodních týmů. Rizika eliminujeme také nízkým počtem účastníků na každém trackday a omezenou propustností trati.

Většinu našich stálých zákazníků osobně známe a můžeme se spolehnout na jejich zodpovědné chování. Nováčkům se věnují naši instruktoři na trati i v boxech při jejich přípravě na první okruhová kola. Právě bezpečnost je jedním z důvodů, proč na našich trackdays nenajdete žádné komerční pronájmy sportovních nebo závodních aut a podobné aktivity, které nejsou plně pod naší kontrolou.

Trackdays jsou na rozdíl od závodů v první řadě hlavně o zábavě. Nabízíme sice například na okruhu v Mostě závodní časomíru, ale cílem návštěvy okruhového dne není zajet nejrychlejší čas, ale užít si maximální a bezpečnou zábavu. Proto je součástí většiny našich trackdays doprovodný program, taxi jízdy nebo skvělý catering. Každý účastník navíc dostane zdarma fotografie od našeho profi fotografa.

Pravidelně pořádáme i speciální trackdays zaměřené na konkrétní automobilky nebo zajímavá témata, jako byla například oslava 50 let sportovní divize BMW M. Každoročně je součástí našeho kalendáře také sraz japonských sportovních aut GR Meet s bohatým programem.