pro firmy

Okruhový den na míru

Chcete firemní akci ve stylu motorsportu, ale motokáry pro vás nejsou dostatečně prestižní? Nabízíme řešení pro firmy, které chtějí udělat radost svým zaměstnancům či klientům a uspořádat jim nezapomenutelný zážitek na závodním okruhu. Naše eventy jsou limitovány pouze vaším rozpočtem. Dokážeme zorganizovat výlety na ty nejzajímavější evropské okruhy. Připravíme společně vybraný závodní okruh, catering, doprovodný program a naši instruktoři se postarají o vaše klienty ve sportovních autech. Firemní akce jsou velmi individuální službou, a proto nabízíme dva základní balíčky, které se dále specifikují přesně dle vašich představ a potřeb. Společně vybereme termín, lokalitu a program na základě zadání a počtu účastníků.

TrackDay na MÍRU

Zábavný teambuilding s atmosférou motorsportu. Celodenní zážitek, o kterém si vaši kolegové budou vyprávět ještě hodně dlouho. Volné jízdy na závodní trati ve sportovních autech nebo formuli. Zajistíme auta, potřebné vybavení včetně závodního oblečení a bezpečnostních prvků. O celou organizaci a bezpečnost akce se postará náš tým zkušených instruktorů. Odvážným nabídneme sedadlo spolujezdce při adrenalinových taxi jízdách. Kdo se bude chtít přiučit ovládání sportovního auta dostane plnohodnotný kurz včetně osobního instruktora.

Legendární evropské okruhy

Nezapomenutelný výlet na nejznámější evropské okruhy. Láká vás Spa-Francorchamps, Monza nebo nejnebezpečnější okruh světa Nürburgring přezdívaný „Zelené peklo“? Nordschleife okruhu Nürburgring je sama o sobě neuvěřitelným zážitkem, který doplňuje všudypřítomná atmosféra historie motorsportu. Klienti si mohou legendární trať projet v okruhově upraveném Golfu GTI nebo rovnou v Porsche GT3 nebo McLarenu. V nabídce jsou jak volné jízdy, tak lekce s instruktorem. K dispozici je i pronájem závodních vozů nebo taxi jízdy s profesionálními závodními jezdci.

Chcete vlastní nabídku?

Chcete se dozvědět více informací nebo rovnou sestavit individuální nabídku podle vašich preferencí? Kontaktujte náš zkušený tým.