TRACKDAYS

nejbližší akce

Zde najdete naše nejbližší pořádané akce. Pro seznam všech akcí se podívejte do sekce Shop.

15.7.

pondělí

Most

Exkluzivní termín v hlavní letní sezóně! Prodluž si víkend a přijeď na celodenní trackday na závodním okruhu v Mostě. Limit aut na trati, open pitlane, žádné půjčovny ani komerční akce! Jako bonus se můžeš těšit na catering s grilovačkou a hlavně skvělou atmosféru!

Kapacita naplněna

9.8.

pátek

Evening Most

Exkluzivní dvouhodinový termín na závodním okruhu v Mostě. Budeme jezdit v pátek těsně před západem slunce od 18 do 20 hodin. Pojďme si užít skvělou večerní atmosféru před víkendem!

22.8.

čtvrtek

Most

Exkluzivní termín v hlavní letní sezóně! Limit aut na trati, open pitlane, žádné půjčovny ani komerční akce! Jako bonus se můžeš těšit na catering s grilovačkou a hlavně skvělou atmosféru!

Proč jet s námi?

Naší prioritou je vaše spokojenost. Čerpáme z dlouholetých zkušeností, vlastních zážitků a důležitým prvkem je pro nás i vaše zpětná vazba. Každá naše akce je promyšlenější než ta předchozí. Neustále všechny naše služby zdokonalujeme a posouváme kupředu.

Na našich akcích se můžete spolehnout na zkušený tým, minimální provoz na trati, open pitlane formát, občerstvení i profesionální fotografie zdarma. Každý z účastníků dostane rozsáhlé informace prostřednictvím online eBriefingu ještě před konáním akce a rozprava se základními pravidly chování na okruhu probíhá i před každou akcí v hlavním boxu.

Kde jezdíme?

Pravidelně pořádáme akce na všech automobilových tratích v České republice. Minimálně jednou měsíčně s námi můžete navštívit Sosnovou u České Lípy, několikrát do roka náš oblíbený Autodrom Most nebo velký Automotodrom Brno.

Jezdíme nejen v letní sezóně ale i přes zimu. Na menším okruhu v Sosnové si tak můžete užít i jízdy na sněhu. Kdo chce ale zažít pořádné zimní podmínky může s námi vyrazit do rakouských Alp na ledovou dráhu.

Mimo české okruhy pravidelně jezdíme i na Nürburgring, kde pořádáme individuální kurzy zaměřené na ideální stopu. V našem kalendáři ale najdete i výlety na zábavný Bilster Berg nebo historií motorsportu proslavený Spa-Francorchamps.

AUTODROM MOST

Mostecký okruh je prakticky naše domácí trať, na které jezdíme celoročně. Perfektně nám vyhovuje pro naše kurzy sportovní jízdy, nabízí dostatečné zázemí i možnost mimosezónních jízd. Profil trati je navíc ideální pro všechny kategorie vozů bez ohledu na výkon. Jízdu si skvěle užijete s Mazdou MX-5 i Porsche GT3.

AUTODROM SOSNOVÁ

Malý okruh v Sosnové u České Lípy je jak dělaný pro trénink přetáčivých smyků a hledání limitů přilnavosti. Je to také skvělá příležitost pro seznámení se s okruhovým ježděním. Pravidelně pořádáme odpolední a cenově velmi výhodné volné ježdění ale i celodenní akce s kropenou dráhou a několika konfiguracemi trati.

AUTOMOTODROM BRNO

Závodní okruh v Brně je bezesporu největší a nejslavnější tratí u nás. Ve světě jej proslavily závody MotoGP nebo automobilový šampionát kategorie GT3. Skvělou atmosféru na této trati plné historie a slavných jmen si s námi můžete užít několikrát do roka. Brno patří k těm cenově náročnějším z našeho kalendáře. V ceně každé vstupenky je ale mnohem více služeb včetně pestrého cateringu.

SLOVAKIA RING

Slovakia Ring vybudovaný v roce 2009 patří k nejmodernějším závodním okruhům s homologací FIA ve střední Evropě. S celkem 5 922 metry je také jedním z nejdelších. Najít ideální stopu ve všech 15 zatáčkách se specifickým profilem vyžaduje poctivý trénink. Náročnost tohoto okruhu je však skvělou výzvou pro opětovné návštěvy západního Slovenska.

SALZBURGRING

Rakouský závodní okruh Salzburgring s 4 255 metry dokonalého asfaltu nabízí 6 levotočivých a 6 pravotočivých zatáček s celkovým převýšením 22 metrů. Salzburgring s 50. letou historií se proslavil například závody WTCC a TCR. Z nově vybudovaného moderního paddcoku můžete při polední pauze sledovat nedaleké vrcholky Alp. Ideální příležitost pro spojení okruhové zábavy s výletem do horských pasů.

Galerie trackdays

Prohlédněte si obsáhlou galerii fotografií z našich akcí. Můžete si tak udělat představu o jejich průběhu nebo konkrétním okruhu.

Salzburgring

Brno

Sosnová

Most

Bilster Berg

Lungau