TRACKDAYS

Omezený počet účastníků.

Zkušení instruktoři.

Pronájem sportovních a závodních vozů.

Toužíte užít si jízdu na závodním okruhu, ale vadí Vám velký provoz během okruhových dnů pro veřejnost? Organizujeme trackdays s omezeným počtem účastníků, na kterých jsou k dispozici naši instruktoři sportovní jízdy a základní servisní zázemí pro Váš vůz. Překážkou není ani uspořádání „soukromého“ dne jen pro uzavřenou skupinu přátel. 

Maximum času na trati

Pro nás absolutní priorita na každé akci. Podle daného okruhu používáme dva modely harmonogramu. Na menších tratích jako je například Sosnová máme neomezený vjezd na trať. Během větších akcí se střídají 15minutové stinty, tak aby si každý co nejvíce zajezdil.

 

omezený počet vozů

Během všech našich akcí je striktně omezen počet účastníků. Pro celodenní akce máme z pravidla limit 30 vozů. V každém jednotlivém stintu pouštíme na trat maximálně 10 vozů.

 

Výuka sportovní jízdy

Na všech našich akcích je k dispozici zkušený instruktor. Pro individuální lekce a maximální péči doporučujeme domluvit jednoho z instruktorů ještě před samotnou akcí.

 

KDE JEZDÍME

kalendář akcí

28.2.2020

pátek

SOSNOVÁ

Únorový trackday v Sosnové u České Lípy s omezeným počtem účastníku je skvělou příležitostí pro začínající i středně pokročilé jezdce.

28.2.2020

pátek

SOSNOVÁ

Únorový trackday v Sosnové u České Lípy s omezeným počtem účastníku je skvělou příležitostí pro začínající i středně pokročilé jezdce.

26.3.2020

čtvrtek

MOST

První šance pro leštěnky po dlouhé zimě. Kdo má své auto pro zábavu zazimované a schované před solí může si užít náš termín na přelomu března a dubna. Teplota se jistě dostane na hodnotu, při které začínají fungovat semi-slicky.

26.3.2020

čtvrtek

MOST

První šance pro leštěnky po dlouhé zimě. Kdo má své auto pro zábavu zazimované a schované před solí může si užít náš termín na přelomu března a dubna. Teplota se jistě dostane na hodnotu, při které začínají fungovat semi-slicky.

3.4.2020

pátek

SOSNOVÁ

Dubnový trackday v Sosnové u České Lípy s omezeným počtem účastníku je skvělou příležitostí pro začínající i středně pokročilé jezdce.

3.4.2020

pátek

SOSNOVÁ

Dubnový trackday v Sosnové u České Lípy s omezeným počtem účastníku je skvělou příležitostí pro začínající i středně pokročilé jezdce.

Naše kurzy sportovní jízdy nejsou jen o zdlouhavé teorii ale hlavně o praktickém ježdění. Specializujeme se na individuální kurzy dle potřeb a zkušeností konkrétního zákazníka. Pravidelně však pořádáme i skupinové kurzy na vybraných okruzích. Záleží tedy jen na Vás, jestli chcete bezpečně poznat limity svého sportovního vozu nebo se naučit rychlou a čistou stopu na vybraném okruhu. Termíny, lokace stejně tak i program kurzu je možné realizovat na základě společné dohody nebo se jednoduše účastnit některé námi pořádané akce. Stačí jen poslat poptávku s Vašimi požadavky. Následně společně zvolíme program či kurz nejlépe odpovídající Vašim možnostem a dosavadním zkušenostem. K přesnému výstupu, který si zákazníky můžeme projít i zpětně po jízdě používáme telemetrii a videozáznam. Tento postup přesně upozorní na místa s nevhodnou stopou, předčasné nebo nevhodné brždění a prodlevou při následné akceleraci. Sledujte náš blog pro více informací na téma kurzy sportovní jízdy.

naši instruktoři

Gabriela Jílková

Gabriela se věnuje motorsportu od svých pěti let. Stala se čtyřnásobnou mistryní České republiky v motokárách, zvítězila v závodech Formule Renault 2.0, Renault Clio Cup a ve vytrvalostních závodech s vozem Praga R1. Gabriela Vás naučí čistou závodní stopu na zvoleném okruhu. V rámci kurzu sportovní jízdy v reálném voze nabízíme i možnost přípravy na profesionálním simulátoru.

Ondřej Štaidl

Ondřej při kurzech sportovní jízdy čerpá ze svých dlouholetých zkušeností se sportovními vozy na těch nejlepších tratích Evropy. Naučí Vás skvěle driftovat a ovládat vůz na limitu. Jeho nejoblíbenější tratí je Nürburgring Nordschleife, kterou zná do posledního detailu.

Je pro mě prioritou, aby se zákazník naučil cítit a vnímat chování vozu. To je úplný základ, bez kterého se nedá zrychlit.

ČISTÁ STOPA

Na první pohled to vypadá jednoduše. Odjet několik kol v ideální stopě ale vyžaduje velké zkušenosti, cit pro přesnost a pořádnou dávku koncentrace. Nevhodný nájezd do zatáčky nebo špatně zvolený brzdný bod stojí drahocenné vteřiny a dokáže řidiče vyvézt z tempa. Při jízdě na závodní trati přesně musíte vědět co a proč děláte. Naším úkolem je Vám s tímto pomoci.

DRIFT

Přetáčivé smyky jsou velká zábava a je skoro jedno jaký máte vůz. Přední nebo zadní pohon? Na té správné cestě může být zábava prakticky s čímkoliv. Naši instruktoři Vám vysvětlí a předvedou základní praktiky pro zábavné kousky za volantem. Rychle pochopíte, že k zábavě nepotřebujete za každou cenu pouze výkonnou zadokolku.

OVLÁDÁNÍ VOZU

Každý vůz má trochu jiné limity a chování při dynamické jízdě. Každý řidič, který má chuť vyrazit na závodní trať a zkusit zajet slušný čas by měl vědět, jak reagovat v krizové situaci. Reakce na nedotáčivost, přetáčivost nebo správné používání brzd. To vše trénujeme s našimi zákazníky ideálně před každou návštěvou velkého závodního okruhu jako je například Nürburgring.

Nabízíme řešení pro firmy, které chtějí udělat radost svým zaměstnancům či klientům a uspořádat jim nezapomenutelný zážitek za volantem zajímavých sportovních vozů. Chcete odměnu ve stylu motorsportu, ale motokáry pro Vás nejsou dostatečně prestižní? Naše eventy jsou limitovány pouze Vašim rozpočtem. Dokážeme zorganizovat výlety na ty nejzajímavější evropské okruhy. Připravíme pro Vás společně vybraný závodní okruh, catering, doprovodný program a naši instruktoři se postarají o Vaše klienty ve sportovních vozech. Firemní akce jsou velmi individuální službou, a proto nabízíme tři základní balíčky, které se dále specifikují přesně dle Vašich představ a potřeb. Společně vybereme termín, lokalitu a program zvolíme na základě společného zadání a počtu účastníků.

TRACKDAY NA MÍRU

Zábavný teambuilding s atmosférou motorsportu. Celodenní zážitek, o kterém si Vaši kolegové budou vyprávět ještě hodně dlouho. Volné jízdy na závodní trati ve sportovních vozech nebo formuli. Zajistíme vozy, potřebné vybavení včetně závodního oblečení a bezpečnostních prvků. O celou organizaci a bezpečnost akce se postará náš tým zkušených instruktorů. Odvážným nabídneme sedadlo spolujezdce při adrenalinových taxi jízdách. Kdo se bude chtít přiučit ovládání sportovního vozu dostane plnohodnotný kurz včetně osobního instruktora.  

SNĚŽNÁ DRÁHA

Bezpečná zábava na zasněžené dráze. Ideální příležitost pro teambuilding nebo Vánoční odměnu firemním partnerům. Celodenní jízdy s instruktorem ve sportovních vozech na upravené ledové dráze v rakouských alpách. Zdokonalení řidičských schopností, ale v první řadě maximální zábava pro celý tým. Součástí akce je catering a možnost lyžování v přilehlém areálu.

EVROPSKÉ OKRUHY

Nezapomenutelný výlet na nejnáročnější závodní okruh přezdívaný „Zelené peklo“. Trať sama o sobě je neuvěřitelným zážitkem, který doplňuje všudypřítomná atmosféra historie motorsportu. Klienti si mohou legendární trať projet v okruhově upraveném Golfu GTI nebo rovnou v Porsche GT3 nebo McLarenu. V nabídce jsou jak volné jízdy, tak lekce s instruktorem. K dispozici je i pronájem závodních vozů nebo taxi jízdy se závodními jezdci.