TRACKDAYS

Open pitlane formát, omezený počet účastníků, zkušení instruktoři a pronájem sportovních i závodních vozů.

NAŠE HODNOTY

01

MAXIMUM ČASU NA TRATI

02

MINIMUM ADMINISTRATIVY

03

ZKUŠENÍ INSTRUKTOŘI

Naprostá většina našich akcí má open pitlane formát, tedy ježdění bez stintů a časového omezení. Registrační proces chceme co nejvíce urychlit, na naše okruhové dny se registrujete online a platíte kartou. A pokud byste se chtěli v řízení posunout o kousek dál, máme k dispozici zkušené instruktory.

GALERIE

Podívejte se na fotky z některých našich akcí. Zakládáme si na přátelské atmosféře, omezené kapacitě a maximu času strávených na trati.

Most

30.5.2020

Most

8.2.2020

Sosnová

20.12.2019

Most

18.11.2019

Sosnová

23.10.2019

Bilster Berg

20.8.2019

Nürburgring + Spa

17.7.2019

Red Bull Ring

20.4.2019

Lungau

13.2.2019

Více fotek zde

 

Kalendář akcí

Zde najdete naše nejbližší pořádané akce. Pro seznam všech plánovaných akcí se podívejte do sekce Shop.

25.10.

neděle

Most

Všichni účastníci budou rozděleni do boxů po maximálně 6 lidech. Parkovat se bude moci pouze před přidělenými boxy. Při pohybu v prostorách pitlane a parkoviště je nutnost nosit roušku. Jízdy budou bez omezení!

14.11.

sobota

Sosnová Drift Special

Celodenní víkendová Sosnová! Můžete se těšit na celkem tři konfigurace tratě a tím pádem celou řadu nových zatáček. Navíc vždy jednu hodinu dopoledne a odpoledne bude probíhat v kropeném úseku kurz driftování pod vedením instruktora.

28.11.

sobota

Most

Pojeďte si s námi užít poslední volné jízdy na závodním okruhu Autodrom Most před koncem roku. Můžete se těšit na skvělé ježdění s limitem 10 vozů na trati a open pitlane formátem.

4.12.

pátek

Sosnová

Od 12 do 16 hodin probíhají volné jízdy bez omezujících stintů. Regulujeme pouze počet vozů na trati. Na trať mohou pouze vozy s RZ.

Výuka sportovní jízdy

Naše kurzy sportovní jízdy nejsou jen o zdlouhavé teorii ale hlavně o praktickém ježdění. Specializujeme se na individuální kurzy dle potřeb a zkušeností konkrétního zákazníka. Pravidelně však pořádáme i skupinové kurzy na vybraných okruzích. Záleží tedy jen na Vás, jestli chcete bezpečně poznat limity svého sportovního vozu nebo se naučit rychlou a čistou stopu na vybraném okruhu. Termíny, lokace stejně tak i program kurzu je možné realizovat na základě společné dohody nebo se jednoduše účastnit některé námi pořádané akce. Stačí jen poslat poptávku s Vašimi požadavky. Následně společně zvolíme program či kurz nejlépe odpovídající Vašim možnostem a dosavadním zkušenostem. K přesnému výstupu, který si zákazníky můžeme projít i zpětně po jízdě používáme telemetrii a videozáznam. Tento postup přesně upozorní na místa s nevhodnou stopou, předčasné nebo nevhodné brždění a prodlevou při následné akceleraci. Sledujte náš blog pro více informací na téma kurzy sportovní jízdy.

Čistá stopa

Na první pohled to vypadá jednoduše. Odjet několik kol v ideální stopě ale vyžaduje velké zkušenosti, cit pro přesnost a pořádnou dávku koncentrace. Nevhodný nájezd do zatáčky nebo špatně zvolený brzdný bod stojí drahocenné vteřiny a dokáže řidiče vyvézt z tempa. Při jízdě na závodní trati přesně musíte vědět co a proč děláte. Naším úkolem je Vám s tímto pomoci.

DRIFT & OVládání vozu

Přetáčivé smyky jsou velká zábava a je skoro jedno jaký máte vůz. Přední nebo zadní pohon? Na té správné cestě může být zábava prakticky s čímkoliv. Naši instruktoři Vám vysvětlí a předvedou základní praktiky pro zábavné kousky za volantem. Rychle pochopíte, že k zábavě nepotřebujete za každou cenu pouze výkonnou zadokolku.

INSTRUKTOŘI

Nevíte koho si vybrat? Nevadí. Dejte nám vědět jaké máte dosavadní zkušenosti se sportovní jízdou, co se chcete naučit a jaké máte auto. Na základě těchto informací Vám doporučíme vhodného instruktora.

Dominik Staněk

Dominik propadl jízdě na limitu už před více jak 10 lety. Jeho domácím okruhem je Autodrom Most, kde se počet odkroužených kol blíží k hranici 1000, ale srdce propadlo německé Nordschleife. Má za sebou 3 sezony Miata Cup a několik beden v seriálu Amater Cup. Svoje řidičské dovednosti však nepiloval jen na okruhu, ale také na okreskách. Ať už chcete umět jezdit čistou stopu, či se pobavit za hranicí přilnavosti, naučí Vás poznat a chápat Vaše auto tak, abyste se za volantem cítili dobře a užili si opravdovou zábavu.

JAN ČERVENKA

Honza se do srdcí opravdových řidičů zapsal jako šéfredaktor časopisů Speed, TopGear a Autocar. Novináře dělá pořád, ale taky učí lidi jezdit! Dělá to už víc jak dvanáct let a rukama mu prošla spousta lidí. Věnuje se jak sportovní, tak defenzivní jízdě, sám tři roky aktivně závodil ve vytrvalostních závodech v seriálu 24h series, vrcholem jeho závodní kariéry pak bylo působení ve VLN na Nordschleife s týmem Hellou Titty.

Preferuji čistou stopu, plynulost a jemné ovládání auta.

Ondřej Štaidl

Ondřej při kurzech sportovní jízdy čerpá ze svých dlouholetých zkušeností se sportovními vozy na těch nejlepších tratích Evropy. Naučí Vás skvěle driftovat a ovládat vůz na limitu. Jeho nejoblíbenější tratí je Nürburgring Nordschleife, kterou zná do posledního detailu.

Je pro mě prioritou, aby se zákazník naučil cítit a vnímat chování vozu. To je úplný základ, bez kterého se nedá zrychlit.

ceny a obsah kurzu

Cena kurzu se odvíjí od počtu objednaných výukových bloků a zvolené trati. Jeden blok trvá 40 minut a obsahuje rozpravu před jízdou, 25 minut na trati, kdy je instruktor na místě spolujezdce a následný debrief po jízdě. Po absolvování kurzu obdržíte také certifikát ve formě PDF potvrzující Vaši účast a shrnující ty nejdůležitější body na které se zaměřit do příště. Stejně jako registrace na naše okruhové dny, můžete kurz sportovní jízdy zakoupit ve formě dárkového voucheru.

Technické okruhy

Sosnová, Písek, Tor Krzywa
1000,-/ 40 min
  • výuka stopy nebo driftování
  • rozprava před jízdou
  • 25 min jízdy na trati
  • debrief po jízdě
  • certifikát o absolvování kurzu

Pro firmy

Nabízíme řešení pro firmy, které chtějí udělat radost svým zaměstnancům či klientům a uspořádat jim nezapomenutelný zážitek za volantem zajímavých sportovních vozů. Chcete odměnu ve stylu motorsportu, ale motokáry pro Vás nejsou dostatečně prestižní? Naše eventy jsou limitovány pouze Vašim rozpočtem. Dokážeme zorganizovat výlety na ty nejzajímavější evropské okruhy. Připravíme pro Vás společně vybraný závodní okruh, catering, doprovodný program a naši instruktoři se postarají o Vaše klienty ve sportovních vozech. Firemní akce jsou velmi individuální službou, a proto nabízíme dva základní balíčky, které se dále specifikují přesně dle Vašich představ a potřeb. Společně vybereme termín a lokalitu a program zvolíme na základě společného zadání a počtu účastníků.

TRACKDAY NA MÍRU

Zábavný teambuilding s atmosférou motorsportu. Celodenní zážitek, o kterém si Vaši kolegové budou vyprávět ještě hodně dlouho. Volné jízdy na závodní trati ve sportovních vozech nebo formuli. Zajistíme vozy, potřebné vybavení včetně závodního oblečení a bezpečnostních prvků. O celou organizaci a bezpečnost akce se postará náš tým zkušených instruktorů. Odvážným nabídneme sedadlo spolujezdce při adrenalinových taxi jízdách. Kdo se bude chtít přiučit ovládání sportovního vozu dostane plnohodnotný kurz včetně osobního instruktora.

Nürburgring 

Nezapomenutelný výlet na nejnáročnější závodní okruh přezdívaný „Zelené peklo“. Trať sama o sobě je neuvěřitelným zážitkem, který doplňuje všudypřítomná atmosféra historie motorsportu. Klienti si mohou legendární trať projet v okruhově upraveném Golfu GTI nebo rovnou v Porsche GT3 nebo McLarenu. V nabídce jsou jak volné jízdy, tak lekce s instruktorem. K dispozici je i pronájem závodních vozů nebo taxi jízdy se závodními jezdci.