TRACKDAYS

nejbližší akce

Zde najdete naše nejbližší pořádané akce. Pro seznam všech akcí se podívejte do sekce Shop.

11.4.

úterý

Brno

První letošní Brno odstartujeme hned začátkem dubna. Rezervuj si svůj slot, instruktora a připrav se na sezónu! V ceně každé vstupenky skvělý catering i profesionální podpora našeho týmu.

28.4.

pátek

Sosnová

Celodenní Sosnová, přetáčivé smyky, různé konfigurace trati a instruktoři sportovní jízdy. Pojeď s námi potrénovat. Naučíme tě bezpečně poznat limity tvého auta.

17.5.

středa

Most

Exkluzivní letní termín s časomírou, občerstvením a samozřejmě open pitlane! Rezervovat si můžeš vlastní box i instruktora, který ti pomůže dostat ze tvého auta maximum. V ceně každé vstupenky je profesionální závodní časomíra MyLaps.

1.6.

čtvrtek

Sosnová

Odpolední Sosnová zaměřená na trénink přetáčivosti. Poznej limity svého auta a posuň své řidičské skills na vyšší úroveň.

Proč jet s námi?

Naší prioritou je vaše spokojenost. Čerpáme z dlouholetých zkušeností, vlastních zážitků a důležitým prvkem je pro nás i vaše zpětná vazba. Každá naše akce je promyšlenější než ta předchozí. Neustále všechny naše služby zdokonalujeme a posouváme kupředu.

Na našich akcích se můžete spolehnout na zkušený tým, minimální provoz na trati, open pitlane formát, občerstvení i profesionální fotografie zdarma. Každý z účastníků dostane rozsáhlé informace prostřednictvím online eBriefingu ještě před konáním akce a rozprava se základními pravidly chování na okruhu probíhá i před každou akcí v hlavním boxu.

Kde jezdíme?

Pravidelně pořádáme akce na všech automobilových tratích v České republice. Minimálně jednou měsíčně s námi můžete navštívit Sosnovou u České Lípy, několikrát do roka náš oblíbený Autodrom Most nebo velký Automotodrom Brno.

Jezdíme nejen v letní sezóně ale i přes zimu. Na menším okruhu v Sosnové si tak můžete užít i jízdy na sněhu. Kdo chce ale zažít pořádné zimní podmínky může s námi vyrazit do rakouských Alp na ledovou dráhu.

Mimo české okruhy pravidelně jezdíme i na Nürburgring, kde pořádáme individuální kurzy zaměřené na ideální stopu. V našem kalendáři ale najdete i výlety na zábavný Bilster Berg nebo historií motorsportu proslavený Spa-Francorchamps.

AUTODROM MOST

Mostecký okruh je prakticky naše domácí trať, na které jezdíme celoročně. Perfektně nám vyhovuje pro naše kurzy sportovní jízdy, nabízí dostatečné zázemí i možnost mimosezónních jízd. Profil trati je navíc ideální pro všechny kategorie vozů bez ohledu na výkon. Jízdu si skvěle užijete s Mazdou MX-5 i Porsche GT3.

AUTODROM SOSNOVÁ

Malý okruh v Sosnové u České Lípy je jak dělaný pro trénink přetáčivých smyků a hledání limitů přilnavosti. Je to také skvělá příležitost pro seznámení se s okruhovým ježděním. Pravidelně pořádáme odpolední a cenově velmi výhodné volné ježdění ale i celodenní akce s kropenou dráhou a několika konfiguracemi trati.

AUTOMOTODROM BRNO

Závodní okruh v Brně je bezesporu největší a nejslavnější tratí u nás. Ve světě jej proslavily závody MotoGP nebo automobilový šampionát kategorie GT3. Skvělou atmosféru na této trati plné historie a slavných jmen si s námi můžete užít několikrát do roka. Brno patří k těm cenově náročnějším z našeho kalendáře. V ceně každé vstupenky je ale mnohem více služeb včetně pestrého cateringu.

SLOVAKIA RING

Slovakia Ring vybudovaný v roce 2009 patří k nejmodernějším závodním okruhům s homologací FIA ve střední Evropě. S celkem 5 922 metry je také jedním z nejdelších. Najít ideální stopu ve všech 15 zatáčkách se specifickým profilem vyžaduje poctivý trénink. Náročnost tohoto okruhu je však skvělou výzvou pro opětovné návštěvy západního Slovenska.

SALZBURGRING

Rakouský závodní okruh Salzburgring s 4 255 metry dokonalého asfaltu nabízí 6 levotočivých a 6 pravotočivých zatáček s celkovým převýšením 22 metrů. Salzburgring s 50. letou historií se proslavil například závody WTCC a TCR. Z nově vybudovaného moderního paddcoku můžete při polední pauze sledovat nedaleké vrcholky Alp. Ideální příležitost pro spojení okruhové zábavy s výletem do horských pasů.

Galerie trackdays

Prohlédněte si obsáhlou galerii fotografií z našich akcí. Můžete si tak udělat představu o jejich průběhu nebo konkrétním okruhu.

Salzburgring

Brno

Sosnová

Most

Bilster Berg

Lungau