o nás

Ryze řidičské zážitky

Pořádáme několikadenní výlety na ty nejlepší evropské okruhy. Jezdíme driftovat na uzavřené zasněžené tratě do Alp. Učíme vás lépe řídit a pochopit smysl sportovní jízdy. Radíme, jak udělat vaše auto schopnější a připravenější pro další ostrá kola.

Všichni členové našeho týmu milují sportovní jízdu a zábavná auta. Většina z nás se věnuje automobilovým závodům, testování sportovních aut nebo je nějakým způsobem propojena s automotive světem. Každý z nás se specializuje na téma, kterému nejlépe rozumí. Díky tomu tvoříme zkušený tým se společným cílem, kterým je zábava za volantem.

Markéta Hilliová

Markéta Hilliová

Díky Markétě fungují všechny naše online služby a rezervační systém. Je odpovědná za důležité procesy i plánování velkých akcí. Jo a zatáčky dokáže projet stejně dobře bokem jako většina z nás.

Ondra Štaidl

Ondra Štaidl

Všechny otázky spojené s organizací nebo přípravou auta na trackday budete řešit s Ondřejem. Je odpovědný za komunikaci se zákazníky. Když ho zrovna nepotkáte v boxech, tak určitě za volantem nějakého zajímavého auta.

Vladimír Kadera

Vladimír Kadera

Vláďův děda měl starou Octavii s řazením pod volantem, takže jí mohl řídit na poli už během školky. Bylo tak jasné, kudy se bude jeho životní cesta ubírat. Dnes je motoristickým novinářem se zálibou v klasických vozech. Na našich akcích pomáhá s přípravou a následnou organizací.

CADDY

CADDY

Caddy je parťák, který nevynechá žádnou z našich akcí. Pomáhá nám odvézt všechno potřebné jako je stan, náhradní sady kol nebo základní servisní vybavení. Zastoupí i práci safety car, když se objeví porucha na trati.

Výuka sportovní jízdy

Honza Červenka

Honza Červenka

Honzu asi není třeba příliš představovat. Kdo zná magazíny SPEED nebo Autocar jistě si vybaví i Honzu. Řídil snad všechny auta posledních let a má bohaté zkušenosti z vytrvalostních závodů.

Dominik Staněk

Dominik Staněk

Talentovaný a nadšený řidič se spoustou energie. Dominik vás nadchne a názorně vysvětlí smysl sportovní jízdy. Je to náš odborník na zadokolky a přetáčivé smyky.

Vojta Hujňák

Vojta Hujňák

Vojta pracuje pro automobilku Porsche, kde figuruje jako testovací a kalibrační řidič v oddělení podvozků a navíc jako interní instruktor řidičských školení.

Kuba Michalovič

Kuba Michalovič

Kuba je díky své 16 leté praxi velmi zkušeným instruktorem. Naučí vás jezdit bezpečně, v provozu i v terénu, ale hlavně sportovně na okruhu. Zná snad všechny evropské tratě a je instruktorem AMG. Ovšem miluje značku Porsche a německou Nordschleife.

Produkce

Ilia Maltcev

Ilia Maltcev

Kameraman Ilia patří mezi první členy našeho týmu. Je odpovědný za všechna videa a na akcích ho poznáte podle extrémně hlučného Twinga RS nebo MX-5 v barvě British Racing Green.

Mojmír Nebel

Mojmír Nebel

Mojmír fotí naše akce za každého počasí. Neodradí ho ani mrazivé Lungau a naše dobrodružné zahraniční výlety. Jeho kvalitní fotografie můžete najít také v renomovaných motoristických magazínech.

Zbyněk Mach

Zbyněk Mach

Se Zbyňkem jsme se potkali během natáčení videa s Toyotou Supra. Hned během první zkušenosti se osvědčil jako velmi talentovaný fotograf, který dokáže perfektně zachytit atmosféru okamžiku či charakter auta.

Ondra Haman

Ondra Haman

Ondřej je nadšený fotograf toulající se podél celé trati, který pravidelně jezdí na naše akce. Zároveň nevynechá žádnou příležitost projet svoji upravenou Mazdu MX-5 ND. Může se tak pochlubit zkušenostmi z okruhů jako Most, Brno, Slovakia Ring ale i Nürburgring.

Alex

Alex

Alex proměňuje nápady ve funkční scénáře, vymýšlí koncepty, tvoří kreativu, natáčí a střihá videa s myšlenkou. Část Alexovi automotive tvorby můžete vidět na našem YouTube kanále.

Naši partneři

Kvalitní služby a důvěra jsou pro nás velmi důležité hodnoty. Proto spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru.

Napište nám

Máte individuální poptávku nebo vás zajímají informace, na které jste tu nenašli odpověď? Neváhejte nás kontaktovat. Náš tým se Vám obratem ozve nazpět!

Odpovědi na nejčastější otázky najdete v našem FAQ.

Raději byste to s námi probrali po telefonu? Volejte +420 735 294 782 (Po – Pá, 8:00 – 18:00).

8 + 10 =