Sosnová

🗓️ 18.8.2022

čtvrtek

13:00 – 17:00

Pro tento termín:

  • Registrace na jízdy od 12:30
  • Drobné občerstvení k dispozici
  • ⚠️Registrací souhlasíte s pravidly jízdy v Sosnové. Přečtěte si je zde.

Prohlášení účastníka akce

Pečlivě si přečtěte podmínky a prohlášení účastníka o odpovědnosti na akci. Přijetí podmínek je nezbytnou součástí účasti na našich trackdays. Jejich přijetí potvrďte formulářem níže, podepsaná kopie vám přijde na email.

Obecné rady

Alespoň jedno kolo vždy zahřívejte motor, brzdy a pneumatiky. Stejně tak před opětovným sjezdem do boxů auto vychlaďte. Jeďte přitom ideálně při pravém kraji s výstražnými světly.

V boxech pravidelně kontrolujte hladinu motorového oleje, stav brzd a pneumatik. Doporučujeme tlak pneu přibližně 2,2 bary při zahřátých pneumatikách.

Na okruhu zpravidla neplatí pojištění. Veškeré škody zařízení okruhu, škody na dalších vozech nebo i znečištění trati jsou plně ve Vaší odpovědnosti, což stvrzujete podepsaným Prohlášením účastníka akce.

Doporučujeme se sériovými vozy jezdit maximálně 15 minut v kuse. Při okruhovém ježdění je technika sportovních vozů nadměrně namáhána.

Předjíždění

Sledujte zpětná zrcátka, pokud se v nich náhle objeví auto, je rychlější než vy! Takovému vozu byste měli umožnit předjetí. Pamatujte, že trackday není závod!

Na našich akcích dodržujeme pravidlo předjíždění zleva.

Pokud pouštíte rychlejší vůz, vždy dejte znamení, blinkr doprava. Řidič rychlejšího vozu tak uvidí, že o něm víte a může bezpečně předjet.

Technická závada

V případě technické poruchy okamžitě zpomalte a jeďte při pravém okraji s výstražnými světly na parkoviště.

Při podezření úniku provozních kapalin okamžitě sjeďte z asfaltové plochy na trávu při okraji. Znečištěním můžete snadno způsobit nehodu.

Poprvé v SOsnové?

Jedete s námi do Sosnové poprvé? Podívejte se na krátké video ukazující jak se na trati chovat, na co si dát pozor a kde se najíždí a sjíždí z trati. Po celou dobu akce bude k dispozici náš tým, pokud budete mít jakékoliv otázky.

Těšíme se na viděnou

Děkujeme za vyplnění nezbytné administrativy a těšíme se na viděnou na trati v Sosnové!

Bude to váš první okruhový den? Přečtěte si článek, jak se na něj připravit a nahlédněte do našeho FAQ.

Rádi byste se zlepšili v ovládání svého auta na limitu? Podívejte se na možnosti výuky a kontaktujte nás pro rezervaci vašeho slotu.