Řidičské zážitky bez kompromisů. Nejlepší okruhy v Čechách i Evropě.

Řidičské zážitky bez kompromisů. Nejlepší okruhy v Čechách i Evropě.

Poprvé na okruh?

Ještě jsi na okruhu nejezdil a nevíš, co od toho čekat? Jaké bys měl mít auto a jak takový trackday vůbec probíhá? Podívej se na video představující naše služby a přečti si více o tom, na co se můžeš těšit.

Trénink v zimě?

Jízda na závodním okruhu v zimě? Jasně! Pojeď s námi potrénovat přetáčivé smyky do Mostu za skvělé mimosezónní ceny. Jezdíme každý měsíc o víkendu na mokru i sněhu!

Sleduj náš instagram

Nejžhavější novinky a informace ze světa sportovních aut, speciální nabídky na naše trackdays, řidičské tipy a technické zajímavosti. Sleduj nás na Instagramu a nic ti neunikne!

Daruj řidičskou radost

Hledáš, jak potěšit nadšeného řidiče? Vyber naši kvalitní Driver’s Hoodie a přihoď k ní voucher na naší akci. Darovat lze také výuka sportovní jízdy!

uspořádaných trackdays

let na trhu

lepších řidičů

Pořádáme okruhové dny. Naprostá většina našich akcí má open pitlane formát, tedy ježdění bez stintů a časového omezení. Registrační proces chceme co nejvíce urychlit, na naše trackdays se registrujete online a platíte jednoduše kartou. A pokud byste se chtěli v řízení posunout o kousek dál, máme k dispozici zkušené instruktory pro výuku sportovní jízdy.

nejbližší akce

Zde najdete naše nejbližší pořádané akce. Pro seznam všech akcí se podívejte do sekce Shop.

25.2.

sobota

Most

Celodenní volné jízdy na konci února s limitovaným počtem účastníků. Náš tým instruktorů ti poradí s ovládáním auta na kluzkém povrchu. Nemusíš mít ani super silné auto, aby sis užil dokonalou a hlavně dostupnou zábavu.

18.3.

sobota

Most

Březnové termíny jsou většinou první se suchým asfaltem a stále dostatečně chladným vzduchem. Tedy ideální podmínky pro rychlé časy a první km pro zazimované sporťáky. Připrav se s námi na hlavní letní sezonu za mimosezonní cenu.

11.4.

úterý

Brno

První letošní Brno odstartujeme hned začátkem dubna. Rezervuj si svůj slot, instruktora a připrav se na sezónu! V ceně každé vstupenky skvělý catering i profesionální podpora našeho týmu.

28.4.

pátek

Sosnová

Celodenní Sosnová, přetáčivé smyky, různé konfigurace trati a instruktoři sportovní jízdy. Pojeď s námi potrénovat. Naučíme tě bezpečně poznat limity tvého auta.

Výuka sportovní jízdy

Chcete se naučit ovládat vaše sportovní auto? Náš tým instruktorů je připraven vám s tím pomoci! Přečtěte si detaily, co vás čeká.

PRO FIRMY

Připravíme firemní teambuilding nebo akci pro vaše klienty. Zajezdíte si na těch nejlepších českých a evropských okruzích nebo s námi můžete vyrazit na ledovou dráhu do Alp. K jakékoliv akci zařídíme bohatý doprovodný program s nabídkou zajímavých sportovních a závodních aut.

Join Our Newsletter

Odebírejte náš newsletter pro přístup k novinkám a speciálním nabídkám. Posíláme maximálně jednou za měsíc.

Nejnovější Články

Píšeme o zajímavých autech, radíme jak se starat o sportovní auta a nebo jak je připravit na celodenní jízdy na závodním okruhu. Přinášíme tipy na zlepšení řidičských dovedností a také tvoříme seriál o nejlepších cestách na projížďky. Sledujte náš blog.

NEJZÁBAVNĚJŠÍ EV PRO SEZÓNU 2023

NEJZÁBAVNĚJŠÍ EV PRO SEZÓNU 2023

Tiché, nudné, těžké a bez emocí! S těmito slovy se elektromobilům vysměje většina řidičů sportovních aut se spalovacím motorem. Mají pravdu nebo se situace začíná postupně měnit? Elektromobilita nebo přesněji elektromobilita v osobní dopravě je prakticky na úplném...

SPORTOVNÍ JÍZDA S POHONEM BMW XDRIVE

SPORTOVNÍ JÍZDA S POHONEM BMW XDRIVE

Pohon všech kol xDrive slaví 20 let. U modelů vyšších tříd se stal standardem a zdrojem masivní trakce za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Cestu si našel i do sportovně laděných verzí, které jsou s ním hlavně na silnicích s proměnlivým povrchem často dokonce...

CORNERS ROADS – ÚSTECKÝ KRAJ

CORNERS ROADS – ÚSTECKÝ KRAJ

Skvělou zábavu za volantem si můžete užít i mimo závodní okruh. Stačí zkombinovat to správné sportovní auto s ideální silnicí. V našem seriálu CORNERS ROADS se dozvíte, kam vyrazit za skvělými zážitky a kde najdete nejlepší silnice v ČR i Evropě. Vybíráme jen ty...