GALERIE

Zde se můžete podívat na výběr fotografií z našich akcí na domácích i zahraničních okruzích. Zakládáme si na přátelské atmosféře, omezené kapacitě a maximu času stráveném na trati.

Pro více fotografií, videí a řidičských zážitků sledujte naše sociální sítě. A nebo se rovnou zaregistrujte na nějaký z našich plánovaných trackdays.

Sosnová

21.8.2020

Naše pravidelné odpolední ježdění v Sosnové. Tentokrát nás trochu potrápily vysoké teploty, alei přes to jsme si všichni užili hodně zábavy!

Most

30.5.2020

Kvůli COVID jsme museli naše akce ze začátku roku uskutečnit až na konci května. Dlouhé čekání se ale myslíme vyplatilo! Počasí nám vyšlo skvěle a ježdění bylo ještě o dvě hodiny více. Krásná auta a výborná parta lidí, moc jsme si to užili!

Most

8.2.2020

Závodní okruh začátkem února? Ani to není žádná překážka. V ranních hodinách sice trochu mrazivé teploty neodradily nadšené řidiče v nejrůznějších vozech. Radost dělalo i Subaru BRZ Spec.S, které odjelo desítky kol během taxi jízd.

Sosnová

20.12.2019

Vánoční Sosnění je každoroční událost uzavírající sezónu v daném roce. Během této akce je vždy velmi pestrá sestava vozů různých koncepcí i věku. Zkrátka zaručená zábava.

Most

18.11.2019

 Letošní zima byla opravdu nadprůměrně teplá. Proto se i v polovině listopadu sešlo na mosteckém okruhu několik sportovních vozů, které běžně tráví zimu pod plachtou ve vytápěné garáži. Podmínky na trati byly vlastně naprosto ideální. Dopolední mokro plné smyků vystřídalo odpolední slunečné počasí a teploty okolo deseti stupňů.

Sosnová

23.10.2019

Organizace okruhových akcí nás baví. Celodenní volné jízdy s doprovodným programem ve spolupráci se Subaru ČR byly jednou z nejpříjemnějších akcí roku. Skvělá parta nadšených řidičů sportovních zadokolek, spousta spálených pneumatik a perfektní počasí. Ideálně strávený den.

Bilster berg

20.8.2019

Jeden z nejnovějších okruhů v Evropě patří rovnou i k těm nejzajímavějším. Neustále navazující technické pasáže, výrazné převýšení a zatáčka Mausefalle s klesáním 26 %, která je slovy nepopsatelná. Neskutečný zážitek, který musíte zažít.

Nürburgring + SPA

17.7.2019

Nordshleife je srdcovka nejen pro nás, ale snad pro všechny co milují sportovní řízení. Není divu, že se na této trati snažíme trávit co možná nejvíce času. Není však jedinou zajímavostí na pomezí neměcko-belgických hranic. Zhruba hodinu cesty od městečka Nürburg je další legendární trať Spa-Francorchamps. Úžasné místo se specifickou atmosférou a proslulou zatáčkou Eau Rouge.

Red bull ring

20.4.2019

Rakouská trať Formule 1 v blízkosti alpských vrcholů je alespoň jednou ročně povinností každého nadšeného řidiče. Relativně jednoduchý a bezpečný profil Red Bull Ringu s moderním zázemím je vhodný i pro začátečníky. Navíc jde jednodenní návštěva spojit s výletem do Alp nebo nedaleké Itálie.

Lungau

13.2.2019

Trénink na ledu a sněhu je skvělá příprava na sezónu. Proto pravidelně pořádáme akce na zasněžených plochách, kde se intenzivně věnujeme výuce jízdy na limitu. Rozhodně není podmínkou zadokolka nebo čtyřkolka. Zábavu si na těchto speciálně upravených tratích užijete prakticky v jakémkoliv sportovním voze bez rozdílu koncepce.