Řadíme na vyšší rychlost – společně s vámi!

24. 9. 2020

Nebaví nás být stále na jednom místě. Proto děláme vše pro to, abychom corners.cz neustále posouvali kupředu. Častěji slýcháme, že naše akce zdražili a nejsou dostupné pro všechny. Pojďme se na toto téma tedy podívat blíže! Moc si vážíme Vaší zpětné vazby i kritiky. Je to jedna z cest, jak dosáhnout vzájemné spokojenosti. Na konci tohoto příspěvku bychom vás tak rádi poprosili o trochu času pro vyplnění dotazníku.

Letos jsme spustili nový design webu s rychlou registrací a platbou, zavedli online prohlášení účastníků a naplnili náš kalendář několika akcemi na každý měsíc. Všímáme si všeho, co se na našich akcích děje a průběžně pracujeme na zdokonalení našich služeb.

Slyšíme vás a nebudeme se to snažit nějak okecávat, ceny našich akcí vzrostly. A to z několika hlavních důvodů. Možná také kvůli letošnímu posunutému startu sezóny pronájmy naprosté většiny okruhů v tuzemsku zdražily, a to nejspíše natrvalo.

V nadcházející sezoně 2021 plánujeme postupné zavedení celé řady novinek. Můžete se těšit na větší porci zajímavých článků na našem blogu, praktických rad zaměřených na okruhové ježdění i techniku sportovních aut. Postupně bude přibývat seznam zajímavých silnic ideálních pro sportovní svezení a podělíme se s vámi o zážitky s těmi nejzábavnějšími sportovními auty na trhu.

Velkou pozornost klademe také na zdokonalení našich kurzů sportovní jízdy. Během trackdays, které pořádáme, jste si už zvykli na instruktory Honzu Červenku a Dominika Staňka. Každý z nich se specializuje na trochu jiný jízdní styl, ale oba dokážou nadchnout a perfektně vysvětlit o čem sportovní jízda je. V budoucnu se můžete těšit na rozšíření našeho týmu o další instruktory a nejen to. Nechte se překvapit 😊

SKVĚLÉ TRACKDAYS NA PRVNÍM MÍSTĚ

Prioritou jsou však nadále okruhové dny. Můžete se těšit na výrazně více termínů než kdykoliv předtím. Na všech českých automobilových tratích Autodromu Most, Brno i Sosnová budou akce několikrát do měsíce. Stranou nezůstanou ani zahraniční okruhy a naše individuální kurzy.
Jaký okruh patří mezi vaše nejoblíbenější a který okruh nám naopak v nabídce chybí? Jaké další služby na trackday očekáváte? Máte zájem o doprovodné programy, soutěže či přednášky, nebo preferujete pouze volnou trať a maximum jízdy bez rušivých elementů? Dejte nám vědět níže!

PROČ JSTE ZDRAŽILI?

Slyšíme vás a nebudeme se to snažit nějak okecávat, ceny našich akcí vzrostly. A to z několika hlavních důvodů. Možná také kvůli letošnímu posunutému startu sezóny pronájmy naprosté většiny okruhů v tuzemsku zdražily, a to nejspíše natrvalo. K samotné částce pronájmu okruhu je třeba vždy navíc připočítat další položky, které musíme pro akci zajistit – například pronájmy boxů, vybavení v zázemí, příplatek za povolení driftování, úklid po akci nebo třeba zvýšená propustnost trati a s tím spojené vyšší množství traťových komisařů či nutná přítomnost zdravotníků. A to se stále bavíme o nákladech na okruh jako takový. S našimi trackdays je ale spojena celá řada dalších nákladů, které již nemusí být na první pohled tolik vidět. Počínaje provozem našeho webu a platební brány, přes nákup občerstvení na akci a logistiky kolem. Od letošního léta jsme také nově plátci DPH, což může být pro někoho výhodné a pro někoho naopak.

Tento příspěvek není obhajoba naší cenotvorby. Naše marže se za poslední roky prakticky nezměnila. Rostou však zmíněné položky výše, které se zkrátka musí promítnout ve výsledné ceně. Smysl pořádání našich akcí a všech navazujících aktivit zůstává stejný jako na začátku. Tedy poskytnout co možná nejlepší možnosti svezení a zážitků podobně nadšeným řidičům jako jsme my sami.

Samozřejmě ale chápeme vaši první reakci na nové ceny. Proto bychom rádi slyšeli váš upřímný názor a preference, abychom mohli naše služby dále zdokonalovat a mohli vám poskytnout maximální péči za vámi investované peníze.

 

 

VÁŠ NÁZOR NÁS ZAJÍMÁ!

Vyplňte prosím krátký dotazník, který nám pomůže zlepšit naše služby. Zabere vám 5 minut, je anonymní a uvítáme jakékoliv podněty. Předem děkujeme!