Naše novinky

19. 4. 2020

Několik dlouhých týdnů bez možnosti okruhového ježdění jsme využili k rozvoji našich služeb, digitalizaci všech registračních procesů a ucelení naší firemní identity. Na co přesně se můžete těšit, hned jak se sezóna rozjede naplno?

Letošní sezona neodstartovala pro příznivce okruhového ježdění zrovna ideálně. Začátkem roku jsme sice stihli několik akcí na okruhu v Mostě, Sosnové a Nürburgringu. Následná preventivní opatření však znemožnila uskutečnění plánovaných zahraničních i tuzemských akcí. Tyto akce jsme museli částečně zcela zrušit nebo přesunout na pozdější letní termíny. Karanténu strávenou v kanceláři jsme využili k rozvoji, digitalizaci a rozšíření našich služeb. Chceme, abyste si mohli co nejvíce užít samotné ježdění a nevěnovat se rozptylující administrativě. Tyto novinky nám také pomohou soustředit se na naše hlavní priority – tedy maximum možného času na trati, omezený počet účastníků a open pitlane formát akcí.

Tyto novinky nám také pomohou soustředit se na naše hlavní priority – tedy maximum možného času na trati, omezený počet účastníků a open pitlane formát akcí.

Online platba kartou a okamžité faktury

I nadále naše okruhové dny můžete platit online kartou. Využíváme českého poskytovatele platební brány GoPay a nově jsme přidali podporu dalších způsobů placení – třeba okamžitým převodem přímo z internetového bankovnictví Vaší banky. Pokud si přejete nakoupit registraci na firmu, můžete nyní zadat firemní údaje přímo do registračního formuláře a po úspěšné platbě ihned obdržíte fakturu společně s potvrzením registrace.

Dárkové poukazy na konkrétní akci nebo jako virtuální kredit

Nově si v našem shopu můžete zakoupit dárkové poukazy. Můžete tak koupit registraci na vybranou akci jako dárek pro Vaše blízké, kolegy nebo klienty. Vouchery lze zaslat připravené k tisku v PDF nebo zdarma poštou v dárkovém balení.

Dárkové poukazy však nemusí být vázány jen na konkrétní akce. Hodnota voucheru může být použita i jako kredit platný na všechny naše služby, kterým obdarovaný zaplatí za vybranou akci v našem shopu.

Zákaznická administrace – Můj účet

Přehled zakoupených akcí, voucherů nebo dalších služeb můžete přehledně kontrolovat ze svého soukromého účtu. Tím se dostáváme k naší další novince, kterou je zřízení zákaznické administrace vašeho účtu. Před každým nákupem budete vyzváni k registraci nebo přihlášení do již vytvořeného účtu. Pro přihlášení můžete použít také Váš Facebook nebo Google účet.

Kromě přehledu provedených objednávek se z vašeho účtu dostanete na e-Briefing ke každé akci.

E-Briefing corners.cz

Důvodů, proč jsme zavedli online verzi rozpravy je hned několik. V první řadě se dozvíte výrazně více informací o dané akci a můžete se spolehnout že také další účastníci, se kterými se potkáte na trati budou řádně informováni. Jako další výhodu vnímáme velikou úsporu času v den konání akce. Více o našem online briefingu si můžete přečíst zde.

Modernizovaná identita

Naše logo, barvy, stránky, zkrátka celá identita corners.cz prošla na první pohled drobnou modernizací, jež je začátkem další vývojové etapy. Můžete se těšit nejen na klasické okruhové akce nebo kurzy sportovní jízdy, ale i na celou řadu nových služeb. Ty budeme postupně představovat v následujících měsících.

Nyní se plně soustředíme na sestavení nového kalendáře akcí, který bude v průběhu sezóny aktualizován. Připravujeme klasické akce v Sosnové u České Lípy nebo Autodromu Most. Plánujeme pochopitelně i větší zahraniční akce, které ale aktuálně podléhají omezením. Jakmile se tato situace stabilizuje zařadíme do kalendáře i akce na našich oblíbených zahraničních tratích. Těšíme se na vás!