e-Briefing corners.cz

18. 4. 2020

Novinkou, kterou spouštíme tento měsíc, je online rozprava neboli e-Briefing. Krom výrazné úspory času a eliminace administrativy v den konání akce přináší celou řadu dalších výhod. Patří mezi ně například lepší informovanost všech účastníků akce. Každý e-Briefing je připraven na míru dané akci a je dostupný týden před jejím konáním pro registrované účastníky ze zákaznické sekce našeho webu.

Součástí e-Briefingu jsou informace o trati, popis nejnáročnějších pasáží a nebezpečných zatáček včetně stručného návodu, jak se v daném úseku vyvarovat chyb. Pro lepší porozumění obsahuje náš online briefing demonstrační video, ze kterého je jasné, jak se najíždí na trať nebo naopak sjíždí zpět do boxů, základní ideální stopa nebo například rady, jak bezpečně pouštět rychlejší vozy na trati.

Díky celé řadě užitečných informací si můžete kvalitněji a v bezpečí užít den na závodní trati. Můžete se také spolehnout, že i ostatní účastníci akce ví, jak se na trati chovat. Vše si navíc můžete s předstihem prostudovat v klidu domova.

Stačí přijet, nahlásit jméno, nalepit nálepku na čelní sklo a můžete rovnou vyrazit na trať.

Z JAKých informací se skládá e-briefing?

E-Briefing je dostupný pro každého účastníka prostřednictvím administrace účtu na našich stránkách. Skládá se ze tří částí a je dostupný týden před konáním akce. Jednotlivé sekce je třeba si projít a potvrdit jejich přečtení.

V první části se dozvíte podrobnosti o konkrétním okruhu, na kterém se bude akce konat. Součástí je demonstrační video, které jasně ukazuje, jak se na dané trati pohybovat, jak vyjíždět a sjíždět zpět do boxů, kde parkovat nebo na co si dát během jízd pozor. Ve videu najdete také základní tipy pro správnou stopu.

Druhá část vás seznámí s obecnými pravidly chování na závodní trati a konkrétními pravidly pro danou akci. Rady zaměřené na bezpečnost jsou užitečné jak pro úplné začátečníky, tak pokročilé jezdce. Díky informacím z této sekce se budete moci spolehnout, že vy i všichni ostatní účastníci víte, jak se na trati bezpečně chovat.

Třetí část obsahuje Prohlášení účastníka akce, kterým na sebe berete odpovědnost za případné škody a berete na vědomí, že zpravidla na závodní trati není platné povinné ani havarijní pojištění. Přečtěte si tuto část prosím pozorně a na závěr elektronicky podepište. Po podpisu obdržíte na Váš email PDF kopii podepsaného prohlášení a potvrzení o úspěšném dokončení e-Briefingu.

A to je vše, jakmile obdržíte podepsanou kopii, máte vše nutné splněno a v den konání akce stačí dorazit klidně 5 minut před otevřením dráhy, nahlásit pouze jméno, vylepit nálepku na čelní sklo a můžete hned jezdit.

Plánujete se během naší akce dělit o jeden vůz s několika řidiči? Informujte nás prosím předem. Vyplněné Prohlášení totiž potřebujeme od každého řidiče. Pošleme Vám “papírovou” verzi k vytištění a vyplnění nebo pokud se další řidič registruje na našem webu a informujete nás, také mu zpřístupníme e-Briefing.

 

Proč jsme e-brefing zavedli?

Online briefing má celou řadu výhod. Dozvíte se mnohem více podrobných informací kdykoliv se Vám bude hodit. Můžete se k jednotlivým částem opětovně vrátit a vše si řádně zapamatovat. Zároveň se můžete spolehnout, že správně informovaní jsou i další účastníci, se kterými se na trati potkáte.

Další výhodou je úspora času. Po splnění e-briefingu odpadá zdlouhavá rozprava před zahájením akce i vyplňování Prohlášení. Můžete tak přijet jen několik minut před zahájením. Nemusíte se ani stresovat pozdním příjezdem. Vše podstatné se dozvíte předem, kdykoliv budete mít chvíli. Stačí se jen ohlásit u našeho týmu, vylepit samolepku na čelní sklo a můžete vyrazit na trať.

Online briefing bude dostupný pro většinu námi pořádaných akcí. Díky jeho zavedení se budeme moci soustředit na zajištění a organizaci v souladu s našimi hlavními hodnotami – tedy maximum času stráveného na trati, minimum čekání a čisté řidičské zážitky.