Nürburgring

10.-12.4.2020

Dva dny na legendární Nordschleife

V základní ceně 10 jízd

2 noci ubytování se snídaní

Doporučujeme helmu

Nürburgring je naší druhou nejnavštěvovanější tratí po domácím Autodromu Most. Je to technicky velmi náročná a rychlá trať. Svým profilem je natolik návyková, že jedna návštěva stačí k získání touhy zajet co nejdokonalejší kolo. Nestačí jedna návštěva ročně… Je to místo, kterému věnujete více pozornosti, než vlastně chcete. Přesto se musíte co nejčastěji vracet. Znovu a znovu. My jsme „Zelenému peklu“ podlehli před více než deseti lety. Od roku 2009 jezdíme do pohoří Eifel pravidelně s našimi zákazníky, kterým poskytujeme individuální kurzy zaměřené na ideální stopu Nordschleife okruhu Nürburgring. Při těchto individuálních kurzech trénujeme během uzavřených trackdays, které se konají několikrát do roka.

Pro začátečníky i středně pokročilé řidiče nabízíme však i dostupnější variantu jízd po dobu konání veřejných jízd, tzv. Touristenfahrten. Kurzy čítající několik účastníků, kterým se naši instruktoři věnují po celý třídenní pobyt na Nürburgringu. Efektivní a zábavná forma plná zážitků z toho nejlepšího místa pro milovníky sportovní jízdy. 

Pátek 10.4.2020

– příjezd na ubytování
– návštěva diváckých míst okolo trati
– večer rozebírání pravidel a důležitých informací pro jízdu na okruhu

Sobota 11.4.2020

– 7:30 – rozprava jezdců, instalace časomíry a příprava na jízdy
– 8:00 – 19:00 jízdy s instruktorem
– 19:30 – odjezd na ubytování, večeře, po večeři společný debrief a doladění teorie a rozboru trati

Neděle 12.4.2020

– Vlastní program – další jízdy Touristenfahrten, instruktor celý den k dispozici, taxi jízdy, odjezd do ČR

18 900 Kč

V ceně základního balíčku jsou 2 noci ubytování pro dva se snídaní, 10 volných jízd a instruktor na demonstrační kola na místě spolujezdce.

Pojedeme v soukromé skupince maximálně 5 aut, pro registraci nás kontaktujte.

Výuka sportovní jízdy

Dominik

Dominik vás naučí čistou stopu ale i driftovat a ovládat vůz na limitu. 

Ondřej

Ondřej se soustředí na výuku na okruzích mimo ČR, kde vám rád ukáže stopu a pomůže zrychlit.

DALší služby

Dále je na této akci možné zajistit:
  • Pronájem sportovních vozů všech kategorií
  • Zapůjčení profesionálního laptimeru
  • Zapůjčení závodní telemetrie

FAQ

Jak si mohu zajistit místo na vašem trackday?

Vstup na náš trackday je možné získat pouze registrací na našich webových stránkách v sekci shop. Jiný způsob registrace ani platba na místě nebude uznána.

Jak mohu zaplatit?

Platit lze velmi jednoduše přes platební bránu GoPay – můžete platit online platební kartou a nebo mezibankovním převodem.

Jak si vybrat vhodný trackday?

Na našich webových stránkách v sekci trackdays najdete kalendář se všemi nadcházejícími eventy. Na stejné stránce je k dispozici seznam závodních tratí, na kterých naše eventy pořádáme. U každé trati je stručný popis včetně jeho náročnosti. Některé tratě jsou ideální pro začátečníky, některé naopak vyžadují trochu více zkušeností. Jak a podle čeho závodní tratě dělíme se můžete dočíst v našem článku.

Jak probíhají vaše trackdays?

Naše trackdays mají vždy jasně stanovený rozvrh a harmonogram. Ten jen předem uveden v pozvánce nebo registračním formuláři daného eventu. Během každého trackday je k dispozic náš tým včetně instruktora sportovní jízdy. Na většině našich eventů je navíc základní servisní zázemí a doprovodný program včetně občerstvení.

Jak je to s pojištěním?

Pojištění na závodní trati zpravidla neplatí. Registrovaný řidič odpovídá za škody na vlastním voze i za škody způsobené v areálu závodní tratě. Například poničená svodidla, znečištění nebo částeční uzavření tratě.

Celé FAQ najdete zde.