Bilster Berg

11.-12.6.2020

Open pitlane

Maximálně 30 vozů na trati

Celková kapacita 60 vozů

Nutná helma + tažné oko

Přísný hlukový limit

 

Jako jedni z mála v ČR pořádáme další výpravu na soukromý resort Bilster Berg. Tato technicky velice náročná trať je známá svým převýšením a neskutečnou zatáčkou Mausefalle s 26 % klesáním. Trať proslavil také Walter Röhrl, který ji pomáhal projektovat. Pojeďte si s námi užít 19 neuvěřitelných zatáček na 4,2 kilometrů dlouhé trati v Teutoburském lese.

Čtvrtek 11.6.2020

Příjezd na ubytování
Večer teorie a seznámení s tratí, rozebírání pravidel a důležitých informací pro jízdu na okruhu, onboard videa a rozbor trati

Pátek 12.6.2020

Celodenní trackday, instruktor se střídá na pozici spolujezdce
Večer odjezd do ČR

 

17 900 Kč

V ceně balíčku je 1 noc ubytování pro dva se snídaní, celodenní účast na trackday pro jednoho řidiče a auto a instruktor po celý den k dispozici.

Pojedeme v soukromé skupince maximálně 5 aut, pro registraci nás kontaktujte.

Výuka sportovní jízdy

Dominik

Dominik vás naučí čistou stopu ale i driftovat a ovládat vůz na limitu. 

Ondřej

Ondřej se soustředí na výuku na okruzích mimo ČR, kde vám rád ukáže stopu a pomůže zrychlit.

DALší služby

Dále je na této akci možné zajistit:
  • Zapůjčení profesionálního laptimeru
  • Zapůjčení závodní telemetrie

FAQ

Jak si mohu zajistit místo na vašem trackday?

Vstup na náš trackday je možné získat pouze registrací na našich webových stránkách v sekci shop. Jiný způsob registrace ani platba na místě nebude uznána.

Jak mohu zaplatit?

Platit lze velmi jednoduše přes platební bránu GoPay – můžete platit online platební kartou a nebo mezibankovním převodem.

Jak si vybrat vhodný trackday?

Na našich webových stránkách v sekci trackdays najdete kalendář se všemi nadcházejícími eventy. Na stejné stránce je k dispozici seznam závodních tratí, na kterých naše eventy pořádáme. U každé trati je stručný popis včetně jeho náročnosti. Některé tratě jsou ideální pro začátečníky, některé naopak vyžadují trochu více zkušeností. Jak a podle čeho závodní tratě dělíme se můžete dočíst v našem článku.

Jak probíhají vaše trackdays?

Naše trackdays mají vždy jasně stanovený rozvrh a harmonogram. Ten jen předem uveden v pozvánce nebo registračním formuláři daného eventu. Během každého trackday je k dispozic náš tým včetně instruktora sportovní jízdy. Na většině našich eventů je navíc základní servisní zázemí a doprovodný program včetně občerstvení.

Jak je to s pojištěním?

Pojištění na závodní trati zpravidla neplatí. Registrovaný řidič odpovídá za škody na vlastním voze i za škody způsobené v areálu závodní tratě. Například poničená svodidla, znečištění nebo částeční uzavření tratě.

Celé FAQ najdete zde.